Uudiste arhiiv

Täiskasvanud õppija nädal 2017 – aasta õppijate tunnustamine Tallinna raekojas

Tallinna mitmekülgne õppija 2017: Marge Pareiko, Tallinna Vanalinna Täiskasvanute Gümnaasiumi õpilane. Ta on julgustanud õppima oma lapsi ja tuttavaid. Klassijuhataja iseloomustab Marget energilise, tööka, laia silmaringiga ja väga kohusetundliku inimesena. Marge on kiire õppija. Ta on ideaalne näide projektist „VÕTA“. Koolis on ta mõnel päeval ainult kaks tundi, et taas tööle või täiendkoolitusele joosta.

Riigikaitselaager

Mina olen 12D klassi õpilane Kaisa-Mai Kallaste ja mina korraldan, seoses praktilise tööga, meie koolile põneva riigikaitselaagri, mis kannab nime "TVTG riigikaitselaager". Seal laagris õpetame teile igasuguseid põnevaid oskusi, alustades tavalisest riviõpetusest, esmaabist, topograafiast ja lõpetades toa korrashoiuni, kaitseväe distsipliinini.

10.klass Toomkirikus

28. septembril külastas 10. k klass Piiskoplikku Toomkirikut. Kuulati kontserti ja tutvuti kiriku vaatamisväärsustega.

Esines  sopran Hasmik Papian, teda saatis orelil Tereza Voskanyan, kavas oli armeenia vana ja kaasaegne  vaimulik muusika ning Handel, Bach, Caccini jt

T. Williams „ Klaasist loomaaed“ VAT teatris.

Vahel ei ole väljapääsu, on sissepääs.

12. klassidega Vargamäel

Traditsiooniliselt alustab 12. klass kirjanduses A. H.

Andekate ja töökate noorte kool

Lastelaulude ja mitmete teoste autori, kunstniku Pilvi Üllaste 100.

Tund Püha Vaimu kirikus

11.09 küastasid TVTG 11.a ja 12.a klassi õpilased Püha Vaimu kirikut ja kuulasid noore pianisti Kirill Lissijenko klaverikontserti.

Algas uus teatrihooaeg

Selle aasta koolisügis algas 6. septembril Eesti draamateatri suve lõpulavastusega „Armunud Shakespeare“.