Õpetajad

# Eesnimi Perekonnanimi Õppeained E-mail
1 Maire Elisabeth Ender perekonnaõpetus Maire.Ender@tvtg.ee
2 Krista Grau perekonnaõpetus Krista.Grau@tvtg.ee
3 Juhan Hinnov füüsika Juhan.Hinnov@tvtg.ee
4 Priit-Juhan Hinnov füüsika Priit-Juhan.Hinnov@tvtg.ee
5 Seoriin Jõgise eesti keel, kirjandus Seoriin.Jogise@tvtg.ee
6 Ille Kalda matemaatika Ille.Kalda@tvtg.ee
7 Aet Kallam kunstiajalugu Aet.Kallam@tvtg.ee
8 Irmela Kangro inglise keel Irmela.Kangro@tvtg.ee
9 Sirje Klaos matemaatika Sirje.Klaos@tvtg.ee
10 Kersti Kondor eesti keel, kirjandus Kersti.Kondor@tvtg.ee
11 Indrek Makki ajalugu, tallinna ajalugu, ühiskonnaõpetus Indrek.Makki@tvtg.ee
12 Loore Mets matemaatika Loore.Mets@tvtg.ee
13 Inga Miljand inglise keel Inga.Miljand@tvtg.ee
14 Ilona Opaal inglise keel Ilona.Opaal@tvtg.ee
15 Robert Ossipov ajalugu, ühiskonnaõpetus Robert.Ossipov@tvtg.ee
16 Ene Pedai saksa keel Ene.Pedai@tvtg.ee
17 Liina Peetre inglise keel Liina.Peetre@tvtg.ee
18 Aaro Pertmann ajalugu, muusikaajalugu, ühiskonnaõpetus Aaro.Pertmann@tvtg.ee
19 Zoja Peterson vene keel Zoja.Peterson@tvtg.ee
20 Janno Puks füüsika, keemia Janno.Puks@tvtg.ee
21 Mart Saarmets ajalugu Mart.Saarmets@tvtg.ee
22 Lea Seero eesti keel, kirjandus Lea.Seero@tvtg.ee
23 Eduard Semenchenko vene keel Eduard.Semenchenko@tvtg.ee
24 Ülle Suursaar geograafia Ulle.Suursaar@tvtg.ee
25 Kerli Vahi matemaatika Kerli.Vahi@tvtg.ee
26 Maris Veerus eesti keel, kirjandus Maris.Veerus@tvtg.ee
27 Tiina Vibo matemaatika Tiina.Vibo@tvtg.ee
28 Tiiu Voodla keemia, uurimistöö alused Tiiu.Voodla@tvtg.ee
29 Anu Wahar bioloogia Anu.Wahar@tvtg.ee