Juhtkond

Juhtkonna koosolekud toimuvad igal teisel esmaspäeval kell 11.00 direktori kabinetis.
Küsimuste korral palume kirjutada robert.ossipov@tvtg.ee

Eesnimi Perekonnanimi Ametid E-post
Robert Ossipov direktor, õpetaja Robert.Ossipov@tvtg.ee
Krista Grau direktori asetäitja õppe- ja kasvatustöö alal, õpetaja Krista.Grau@tvtg.ee
Tiiu Voodla eksternide õppejuht, õpetaja Tiiu.Voodla@tvtg.ee
Tiit Vaher IT-juht Tiit.Vaher@tvtg.ee
Sirje Klaos haridustehnoloog, õpetaja Sirje.Klaos@tvtg.ee
Virve Kalekin direktori asetäitja majandusalal Virve.Kalekin@tvtg.ee