Õpilasesindus

Tallinna Vanalinna Täiskasvanute Gümnaasiumi õpilasomavalitsuse president on 12C klassi õpilane Gasanna Tammel (gassugt@gmail.com)

Klassivanemad 2016/2017. õppeaastal

Klass Klassivanem, e-mail Klassivanema abi, e-mail
9A Elisabeth Eskla - Elisabeth.eskla@hotmail.com Raul Einar Vihula
10A Helma Maria Aug - HelmaMariaaa@gmail.com Kristjan Ivanov - Mr.Wasup@gmail.com
10C Kristofer Mägi - Kristofer101@hotmail.com Jane Evert - Janeevert.tommy@gmail.com
10D Karolin Nurmsalu - Nurmsalu.karolin@gmail.com Triin Heliise Slade - Triin.heliise@gmail.com
10E Jako Koit - Jakokoit@gmail.com Kata Rebane - Fbjaoks@gmail.com
10K Tanel Takkis - Taneltakkis04@gmail.com Tessa Johanna Takkis - Tessaviron95@gmail.com
11A Mikk Stock - Mikk.stock@gmail.com Kristi Sirel - Sirel1999@gmail.com
11B Evert pol Poom - Evert.evert.poom@gmail.com Taavi Sepp - Taavi.sepp11@gmail.com
11C Kärolin Grossberg - kaxylus@hotmail.com Rainer-Dagnar Ibus - Rainer.ibus@hotmail.com
11D Elisa Ainjärv - elisakass@hotmail.com Joosep Sebastian Podelsky - podelsky@gmail.com
11E Mario Kozorezov - krimm.mario@gmail.com Kerli Luts - kratt@ultrasoft.ee
11K Maarika Aun - Maarika.aun@gmail.com Marelle Koit - koitmarelle@gmail.com
12A Kertu Kruusmaa - getu-kertz@hotmail.com Rando Talva - Talva.rando@gmail.com
12B Jaana Parker - Jaana.parker@gmail.com Katrin Pent - Katrinpent63@gmail.com
12C Gasanna Tammel - gassugt@gmail.com Eduard Linden - Eduard.lenden@mail.ee
12D Maria Roosiaas - mariaroosiaas@gmail.com Cätliin Kuimets - ckuimets@gmail.com
12E Mihkel Vällik - mihkelvallik@gmail.com Ivari Laar - Ivari069@gmail.com
12K Kaidi Luukas - kaidiluukas@gmail.com Grete Jõesoo - Grete110@hot.ee

 

27. september 2016