Õpilasesindus

Tallinna Vanalinna Täiskasvanute Gümnaasiumi klassivanemad 2018/2019

 

Klass Klassivanem Klassivanema abi
10A morsuolen12@gmail.com
Marge Penno
carkocarolin@gmail.com
Carolin Lillepuu
10B emmamaris@gmail.com
Emma Mari Siibak
rudakmarkus@gmail.com
Markus Rudak
10C Tuulisoosalu54@gmail.com
Tuuli Soosalu
Emili.roos@hotmail.com
Emili Roosimägi
10D dpoddubny@icloud.com
Denis Poddubnõi
Edithamor1000@gmail.com
Edith Amor
10E Vosa.merily@gmail.com
Merily Võrno
Kaiolup123@gmail.com
Kai Olup
10K Maarja.murdmaa@gmail.com
Maarja Murdmaa
ptamps@gmail.com
Tambet Paide
11A k.kaarus@outlook.com
Kaisa Kaarus
kerlike93@gmail.com
Kerli Sabbal
11B Mr.erik.egliens@gmail.com
Erik Egliens 
m.lohmus@hotmail.com
Merily Lõhmus
11C noejret@gmail.com
Terje Velt

mkarlafrei@gmail.com

Lia-Maria Karlsfrei

11D Birgit.kisper@gmail.com
Birgit Kisper
sibul@juhe.ee
Ever Sibul
11E silleprn@gmail.com
Sille Pärnpuu
Raudleht.anne@gmail.com
Anne Quelle
11K Jorand1991@gmail.com
Tõnis Joarand
Kuldar.mandli@gmail.com
Kuldar Mandli
12A Cathyvahi1@gmail.com
Cathy Vivien Vahi
ingvarvie@gmail.com
Ingvar Viljamaa
12B Johannes.viik@gmail.com
Karl Johannes Viik
kevinvaher@hotmail.com
Kevin Vaher
12C lauriries@gmail.com
Lauri Ries
kalevstr@gmail.com
Kalev Strazdinš
12D rhappyrhappy@live.com
Martin Toompuu
Etty.Ojamaa@gmail.com
Etty Ojamaa
12E jakokoit@gmail.com
Jako Koit

Janeevert.tommy@gmail.com
Jane Evert

Marian.jyrisalu@hotmail.com
Marian Jürisalu-Lisitsyna

12K elohaljas@gmail.com
Elo Haljas ÕOV president

Kai.valgma@hotmail.com
Kai Valgma

Martin.Oras@gmail.com
Martin Oras